Regulamin

Regulamin

1. Sprzedaż jest realizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Strony sprzedaży

2.1. Sprzedawca:

MAAT Jacek Burda
41-500 Chorzów, ul. Astrów 12/25
NIP: 627-194-33-37
Regon 240400268

Adres do korespondencji i siedziby firmy:

MAAT
43-400 Cieszyn, ul. Mostowa 4
e-mail: biuro@gastrorent.pl


2.2. Kupujący - wymagane dane:

2.2.1. Osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej:

- imię i nazwisko,
- pełny adres,
- adres e-mail,
- numer telefonu,


2.2.2. Przedsiębiorca (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby prawne), jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej:

- pełna nazwa (bez skrótów),
- NIP,
- dane wymienione w punkcie 2.2.1.

3. Zamówienia

3.1. Zamówienia może składać pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca (jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej).

3.2. Zamówienia można składać poprzez:

- formularz zamówienia w Sklepie internetowym www.gastrorent.pl
- pocztą elektroniczną na adres biuro@gastrorent.pl
- telefonicznie pod numerami podanymi na stronie sklepu www.gastrorent.pl

3.3. Potwierdzenie zamówienia przez Sprzedawcę nastąpi w ciągu 24 godzin od chwili zamówienia licząc dni robocze, w drodze kontaktu telefonicznego lub e-mail. Potwierdzenie zamówienia jest warunkiem wykonania umowy.

3.4. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikłej z winy Nabywcy (błędny numer telefonu lub adresu e-mail) złożone zamówienie zostanie anulowane w ciągu 48 godzin, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostaną usunięte z bazy danych sklepu.

3.5. Z chwilą potwierdzenia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Sprzedawcą i Kupującym.

4. Cena

4.1. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (jeżeli nie jest zaznaczone inaczej). Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego bądź wprowadzania w nich zmian.


5. Dostawa

5.1. Dostawy towaru realizowane są na terenie całego kraju przy udziale Firmy Kurierskiej, odpłatnie lub nieodpłatnie, w zależności od wartości zamówienia. Szczegółowe informacje i cennik dostępne w sekcji informacje, a także w trakcie procesu zamawiania towaru. W większości zamówień, towar wysyłany jest do 48h po potwierdzeniu zamówienia. W szczególnych wypadkach czas dostarczenia towaru uzgadniany jest indywidualnie z klientem. Realizacja zamówienia rozpocznie się w dniu zamówienia lub najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Dzień roboczy to każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel oraz wszystkich świąt.

6. Zapłata

6.1. Cena sprzedaży za zakupiony towar może być regulowana na kilka sposobów:

- przy odbiorze towaru gotówką w polskich złotych (w opcji -za pobraniem-),

- przedpłata na konto - towar jest wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Gastrorent.pl

- płatność kartą,blikiem za pośrednictwem banku przez portal Przelewy24.

mBank
27 1140 2004 0000 3102 4740 4342


7. Reklamacje i gwarancja

7.1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych lub braków w dostarczanym towarze będą rozpatrywane w terminie 7 dni od złozenia reklamacji przez Kupującego. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu z pracownikiem Gastrorent.pl pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej lub mailem na adres: biuro@gastrorent.pl celem wyjaśnienia sprawy.

7.2. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. W przypadku, kiedy odebrany towar nie działa lub usterka wystąpiła podczas eksploatacji należy skontaktować się ze Sprzedawcą lub Gwarantem.

7.3. Podstawą uznania roszczeń reklamacyjnych Kupującego z tytułu gwarancji jest oświadczenie autoryzowanego serwisu lub gwaranta upoważniające do wymiany towaru.

7.4. Nie podlega reklamacji lub wymianie towar, gdy autoryzowany serwis stwierdzi, iż zgłoszona usterka powstała w wyniku niewłaściwego zamontowania, uruchomienia lub użytkowania niezgodnie z instrukcją obsługi.

8. Zwroty towaru

8.1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest sprawny, pozostaje kompletny, nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z fakturą lub paragonem. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu. Zwracany Towar musi zostać odesłany przez dowolną firmę kurierską lub Pocztą Polską z zaznaczoną opcją "możliwość sprawdzenia zawartości przed odebraniem". Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "zwrot". Zwrot wartości produktu dokonamy na Państwa rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie 14 dni. Nie podlegają zwrotowi koszty odesłania towaru do naszej firmy. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt. Więcej na temat zwrotu towaru zakupionego przez internet można dowiedzieć się ze strony http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php-story=31

9. Dane osobowe

9.1. Wypełniając formularz zamówienia z danymi klienta, zawarcie tych danych w e-mailu lub ich telefoniczne przekazanie jest równoznaczne ze zgodą na ich przechowywanie i przetwarzanie do celów sprzedażowych przez Sprzedawcę. Dane osobowe są przechowywane zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

10. Postanowienia końcowe

10.1. Obecność towaru w cenniku nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia.

10.2. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

10.3. Ceny podane w sklepie są ważne tylko w ofercie internetowej i nie podlegają dodatkowym rabatom, które mogą w danym momencie obowiązywać w sklepach stacjonarnych sieci.

10.4. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

10.5. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

10.8. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.