Maszyna do popcornu PHILADELPHIA - Ultra 16 oz Popcorn Machine

Profesjonalne urządzenia PHILADELPHIA do popcornu dla kin , gastronomii oraz innych miejsc handlowych.

Ten model urządzenia do popcornu o pojemności 16 uncji to idealne urządzenie do większych lokali, ma hartowane szkło, podgrzewany spód w środku, grubsze drzwi odporne na pękanie i jednoczęściowy kociołek ze stali nierdzewnej lub niklowanej stali, który w razie potrzeby posiada zatyczkę z blokadą obrotową ułatwiającą demontaż. Łatwość czyszczenia i konserwacji, bezpieczeństwo eksploatacji i oszczędność energii. Nadaje się do gastronomii, sklepów z przekąskami i innych miejsc handlowych.

 

 

 

 

 

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: na magazynie
  • Cena netto: 8 934,96 zł 10 990,00 zł
  • szt.

Profesjonalne urządzenia PHILADELPHIA do popcornu dla kin , gastronomii oraz innych miejsc handlowych.

Ten model urządzenia do popcornu o pojemności 16 uncji to idealne urządzenie do małych lokali, ma hartowane szkło, podgrzewany spód w środku, grubsze drzwi odporne na pękanie i jednoczęściowy kociołek ze stali nierdzewnej lub niklowanej stali, który w razie potrzeby posiada zatyczke z blokadą obrotową ułatwiającą demontaż. Łatwość czyszczenia i konserwacji, bezpieczeństwo eksploatacji i oszczędność energii. Nadaje się do gastronomii, sklepów z przekąskami i innych miejsc handlowych.

Posiada przemysłowy system sterowania PLC i inteligentne sterowanie przez Bluetooth telefonem komórkowym . System zrzutu z przeciwwagą sprawia, że ​​opróżnianie kociołka jest łatwe i wydajne . Projekt modularyzacji ułatwia konserwację i wymianę . Przewody systemów grzewczych i sterujących są wbudowane, aby uniknąć uszkodzenia przez przedmioty zewnętrzne lub płyny, które mogą prowadzić do zwarcia . Łatwy w obsłudze dzięki wielofunkcyjnemu panelowi operacyjnemu . Wysokiej jakości części zamienne znanej na całym świecie marki zapewniają stabilną pracę, dłuższą żywotność i łatwość wymiany.

 

Marka PHILADELPHIA

Wysoka jakość wykonania

Inowacyjna technologia

Moc 2,8 kW

Napięcie 220 V lub wymagane przez klienta

Certyfikat CE, ISO 9001

Wymiar 660 * 660 * 1100 mm

Hałas roboczy ≤30 dB A

Główny materiał Stal nierdzewna USU 304

Czas gwarancji 1 rok